SVEČANI PRIJEM NAJUSPJEŠNIJIH UČENIKA

29.april 2024.

U OŠ ,,Vuk Karadžić“ 25. aprila 2024. god. upriličen je svečani prijem najuspješnijih učenika, koji su uzeli prijem na opštinskim i okružnim takmičenjima u školskoj 2023/24. godini, kod direktorice škole. Osim učenika, njihovih mentora, prijemu je prisustvovalo i nekoliko roditelja.

Ovogodišnji plasmani rezultat su dugogodišnjeg timskog rada učenika i njihovih nastavnika, odnosno predstavljaju zbir efikasnog prenošenja znanja i želju za sticanjem i proširivanjem istih. Učenici su predstavili školu u najboljem svetlu i postavili nove rekorde u postignućima.

Sadeta Nasufović, direktorica škole, na prijemu je istakla da će škola uvijek biti riznica znanja i inovacija, kao i to da će nastaviti da pruža nesebičnu podršku đacima pri sticanju novih pobjeda. Djeci je uručila prigodne poklone i zahvalnice, kao i njihovim mentorima, i poželela uspjeh u daljem radu. Na prijemu je vladala vesela atmosfera. Razmijenjena su iskustva sa takmičenja. Planovi o budućim učešćima doneli su radost i osmijeh na licima naših učenika.

Slike možete pogledati u GALERIJI.