Prijem đaka prvaka i petaka školske 2021/2022.

31.8.2021. godine

Svečani prijem đaka prvaka održan je 31. 8. 2021. godine uz poštovanje svih propisanih mjera. Učenicima i njihovim roditeljeljima srdačnu dobrodošlicu poželela je direktorica škole Sadeta Nasufović, kao i učiteljice. Osim njih s radošću su ih đočekali pedagog i psiholog škole, ali i mnogi zaposleni.

Od danas je naša škola bogatija za 120 đaka prvaka. Prema prvim koracima ka novom znanju ali i kroz nove avanture vodiće ih učiteljice: Naza Numanović, Esrefa Bajrović, Nermina Sejdović, Milena Palamarević i Jasmina Krkušić.

Da prvaci školu prihvate kao drugi dom i mjesto gde će se družiti i učiti, smijati se, radovati, potrudili su se i njihovi stariji drugari, učenici OŠ ,,Vuk Karadžić“, i dočekali ih u različitim kostimima i maskama, kao i oni u tradicionalnoj nošnji.

Sadeta Nasufović, direktorica škole, zahvalila se roditeljima na ukazanom povjerenju pri odabiru škole, a đacima poželela sretan početak ovog  puta koji nosi najviše životne vrijednosti – znanje. Zatim je uslijedila prozivka učenika, upoznavanje sa učiteljima i drugarima, kao i obilazak škole.

Poslednjeg avgustovskog dana razredni starešine dočekali su svoje đake petake i njihove roditelje. Prijem je organizovan u školskom dvorištu, sa početkom u 12h. U cilju čuvanja zdravlja poštovale su se sve mjere Kriznog štaba.

Kroz drugi ciklus obrazovanja ovu generaciju đaka predvodiće razredni starešine: Muška Zećirović, Azra Zukorlić, Dženan Curić, Dženana Šaljić i Aiša Hamzagić. Oni su, poslije predstavljanja, izvršili prozivku učenika. Zatim je uslijedilo upoznavanje drugara iz odeljenja.