Projekat - "Učionica Svaštarka"

04.april 2019.godine

Učenici prvog razreda, I-3, zajedno sa učiteljicom, Mersijom Kačapor, radila su projekat u okviru Projektne nastave na temu:    "Učionica Svaštarka"

Cilj ovog projekta je da učenici uz pomoć različitog materijala ukrase svoj prostor u kome borave. Napravili su korelaciju bosanskog jezika sa svetom oko nas. Likovna kultura je služila za prezentovanje urađenog. Za realizaciju projekta korišćeni su: blok br.2, bojice, flomasteri materijal od zaoštrenih olovaka i bojica, koji smo sakupili u razredu, šljokice. korubice od pistaća, štapići od sladoleda, kolaž papir, haer, lepak. Produkti projektora su: Podstaknuti učenike da čuvaju svoju okolinu!

Prikupljanje radova učenika, selekcija i izbor najuspečnijih za pano.