Korišćenje e-učionice u nastavi

22.3.2023.

U Tutinu, u osnovnoj školi "Vuk Karadžić",  je održano izvanredno predavanje o e-učionicama. Predavanje je bilo organizovano uz veliku pomoć direktorke Sadete Nasufovic, koja je svojim zalaganjem i predanošću doprinela izvrsnoj pripremi za prezentaciju.

Prosvetni radnici koji su prisustvovali predavanju su imali priliku da nauče kako se koriste e-učionice, koje su im prednosti i kako mogu biti primenjene u školskom sistemu. Predavanje je bilo veoma zanimljivo i edukativno, a učesnici su imali priliku da aktivno učestvuju i postavljaju pitanja.

Direktorka škole, kao i uvijek,  pobrinula se da sve bude organizovano na najbolji način, što je doprinijelo kvalitetu predavanja i omogućilo da prosvetni radnici ostanu zadovoljni i motivisani za dalji rad. Svi su se složili da je ovakvo predavanje bilo potrebno i da je veoma korisno za sve zaposlene u školskom sistemu.