Takmičenje iz srpskog i bosanskog jezika

28. V 2022.

Na općinskom takmičenju iz srpskog jezika koje je održano 26. II 2022. godine učenica petog razreda, Ema Demirović je osvojila II mjesto, mentor Emina Pepić. Takođe, učenik petog razreda, Erkan Hadžić je osvojio III mjesto, mentor Nevzeta Bakić.

Na okružnom takmičenju održanom 9. IV 2022. godine u Kraljevu Erkan Hadžić je osvojio III mjesto, pod mentorstvom nastavnice Nevzete Bakić.

Općinsko takmičenje iz bosanskog jezika održano 10. IV 2022. godine. Ismail Dupljak (osmi razred) je osvojio II mjesto i plasman na republičko takmičenje, mentor Emina Pepić. Sara Trtovac (peti razred) je osvojila III mjesto i plasman na republičko takmičenje, mentor Emina Pepić.

Na republičkom takmičenju održanom 28. V 2022. godine Sara Trtovac je osvojila III mjesto, mentor Emina Pepić.

Čestitamo našim učenicima i nastavnicima na postignutom uspjehu!