Dječija nedjelja - "Maskenbal"

8.10.2021.god.

"Dječija nedjelja" obilježava se svake godine u prvoj sedmici oktobra. U našoj školi je obilježena nizom aktivnosti, a jedna od njih, koju djeca najviše vole, jeste maskenbal.

Danas je na nivou vijeća  1.razreda održan maskenbal. Djeca su, na dvorištu, prošetala u svojim kostimima, kroz hodnike škole, gdje ih je čekala muzika i vesele dječije pjesmice. Kostime, koje su ovi mališani pripremili i nosili zapravo su kombinacija dobrih ideja, snalažljivosti i roditeljkog entuzijazma. Ovi mališani su zaista oduševili, pa čak i izmamili osmehe prisutne publike. Bilo je tu gusara, spajdermena, princeza, nindža kornjača i još mnogo originalnih likova.