Dječija nedjelja - "Priredba"

8.10.2021.god.

Povodom obilježavanja dječije nedjelje učenici četvrtog razreda sa svojom učiteljicom Mersijom Kačapor priredili su prigodnu priredbu.

Ove godine dječija nedjelja se izvodi pod sloganom: "Dijete je dijete da ga volite i razumijete".

Učenici su Dječiju nedjelju predstavili na različite jezike na engleskom, turskom i nemačkom. Uz prigodne recitacije o djeci, glumom uz predivne kostime koje možete pogledati u prilogu. Kao važnost učenici su istakli koja su to njihova prava. I pokazali radove u kojima su ulozili veliki trud i rad. Različite igre uz koreografiju, učinili su da zaista sve izgleda predivno.

Nisu izostale ni sportske aktivnosti i "Igre bez granica".

Zajedno su sa svojim drugarima iz drugog odelenja IV-4 i njihovim učiteljem Rasimom isprobali svoje veštine u trčanju, raznim igrama i zablistali u najboljem svetlu.

Slike možete pogledati u GALERIJI.