Kreativna radionica - izrada maski

11. oktobar 2019.

Nizom manifestacija  u prvoj nedelji oktobra obeležena je tradicionalna manifestacija Dečija nedelja. Ove godine manifestacija je održana pod  sloganom "Da pravo svako - dete uživa lako". Kroz razne aktivnosti deca su obeležila svoju nedelju. Kako u objektima Predškolske ustanove tako i u školama održavale su se brojne zanimljive radionice.

Učenici prvog razreda, u saradnji sa učiteljem, Muhamedom Dreković, kreirali su zanimljive maske junaka koje su zavolela kroz lektiru i crtane filmove. Oni su pokazali da je ovakvo druženje veoma korisno, jer kod njih budi kreativan rad pri pripremanju maski i poboljšava njihovu socijalizaciju.

Delić prelepe i razigrane atmosfere zabeležen je na fotografijama.