Prijem đaka prvaka školske 2019/2020.

02. septembar 2019.

Početak svakog septembra u našoj školi označava radost učenja, novih prijateljstava, odrastanja života u školi, a to je sve posebno važno prvacima, novoj generaciji učenika koja uvek iznova podmlađuje školu. Tako je i ovog drugog septembra 2019. godine nova generacija đaka prvaka prvi put sela je u školske klupe, upoznala vršnjake i što je najvažnije, susrela se sa svojim učiteljicama.

Ovaj zaista poseban dan obeležili su učenici mlađih razreda pripremivši priredbu povodom prijema u prvi razred nove generacije učenika u školskoj 2019/2020.godini.

Svim prisutnim učenicima kao i njihovim roditeljima obradila se direktorka škole Sadeta Nasufović i poželela srećnu i uspešnu novu školsku godinu.

Školsku 2019/2020. godinu započelo je 120 prvaka, raspoređenih u četiri odeljenja u matičnoj školi i izdvojenim odeljenjima. Generaciju su primili učitelji: Hajran Hot, Ramka Đerlek, Muhamed Dreković, Senad Đerlek i Razija Derdemez.

Budućim prvacima podeljeni su pokloni.