Svečana dodela diploma i svedočanstava osmacima

28. jun 2019.

Tradicionalnom svečanošću koja se organizuje u čast završetka osmogodišnjeg školovanja naših učenika i dodele nagrada najboljim od njih, ispratili smo jos jednu generaciju maturanata koja je svojim rezultatima ostavila snažan pečat u bogatoj istoriji naše škole.

Učenici OŠ "Vuk Karadžić" su uz prigodnu svečanost preuzeli svoja svedočanstva, a najboljim učenicima, direktorka škole, Sadeta Nasufović uručila je diplome "Muhamed Hevai Uskufi".

Kao najbolja među njima, odlukom Nastavničkog veća, prestižnu titulu učenika generacije ponela je Džejlana Šemsović, naša besprekorna učenica koju će svi njeni nastavnici pamtiti po revnosnom učenju i zalaganju, a pre svega po lepom ponašanju i vaspitanju.

Ovi mladi ljudi su nam u dosadašnjem školovanju pokazali hrabrost, odgovornost, odlučnost i spremnost da idu dalje, putem svojih ideala. Na nama je da im čestitamo na savladanim preprekama i ostvarenim rezultatima, da ih ohrabrimo za buduće korake, podržimo na putu koji odaberu i poželimo budućnost obeleženu uspesima.