Učenici 7. razreda na Zlatiboru

13. jun 2019.

Učenici sedmog razreda OŠ "Vuk Karadžić" iz Tutina danas su bili na jednodnevni izlet na Zlatiboru. Sedmaci su krenuli u pratnji svojih odeljenskih starešina: Nevzete Bakić, Nejme Pepić, Mithada Zećirović, Sejle Hamzagić, Adise Jakupović, kao i direktorke škole Sadete Nasufović.

Ovom prilikom učenici naše škole su posetili planinu Zlatibor i imali priliku da upoznaju i vide prirodne lepote ove planine, kao i da se upoznaju sa njihovom turističkom ponudom. Učenicima, kao i nastavnicima je ovaj izlet ostao u jako lepom sećanju, jer je ovo bila posebna prilika za međusobno druženje. Svi su poneli jako prijatne utiske sa ovog izleta.