Prijem učenika generacije i učenika sa postignutim rezultatima sa republičkog takmičenja od strane predsednika opštine

Učenici generacije i učenici sa postignutim rezultatima sa republičkog takmičenja, iz osnovnih i srednjih škola, danas su primljeni od strane predsednika opštine Tutin.

Posle razgovora sa predsednikom, gde su đaci govorili o svojim uspesima i predlozima, nagrađeni su novčanim iznosom od 10.000 dinara.

Predsednik opštine, Kenan Hot, zahvalio se učenicima na postignutim rezultatima i istakao da će se opština uvek truditi da pomogne mladim i vrednim ljudima, jer su oni ti koji će za nekoliko godina svojim znanjem, radom i trudom unaprediti život u opštini.