Prijem đaka prvaka

01.septembar 2018. godine

Danas je za osnovce i srednjoškolce počela školska godina, a oni koji se tome najviše raduju su prvaci za koje je OŠ "Vuk Karadžić" organizovala prijem, kojim je prisustvovao i predsednik opštine Tutin sa saradnicima.

Svim prisutnim učenicima kao i njihovim roditeljima obratila se direktorka škole Sadeta Nasufović i poželela srećnu i uspešnu novu školsku godinu.

Školsku 2018/2019. godinu započelo je 110 prvaka, raspoređenih u četiri odeljenja u matičnoj školi i izvojenim odeljenjima. Generaciju su primili učitelji: Kimeta Čalaković, Nusreta Fetahović, Mersija Rizvanović i Rasim Hot.

Budućim prvacima podeljeni su pokloni, a njihovi stariji drugari su organizovali program uz puno muzike i prigodnih recitacija.