"Projektna nastava-novine u prvom i petom razredu"

23.avgust 2018.

Zavod za unapređenje obrazovanja i vaspitanja je u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja realizovao obuku za nastavnike petog razreda, direktore i stručne saradnike, 23/24. avgusta 2018. u  prostorijama osnovne škole "12. decembar" u Sjenici.

Obuka je trajala dva dana, a nastavnici će imati i dodatnih osam sati on-lajn obučavanja, što je dovoljno da se upoznaju sa novinama u nastavnim programima koji su orijentisani na ishode i da im se ukaže na metode rada koje bi trebalo da primenjuju u učionici.

Obuku su obavili i nastavnici biologije, stručni saradnici i direktor naše škole.