Položen kamen temeljac za izgradnju nove škole u selu Biohane

Nova zgrada osnovne škole u Biohanama, izdvojeno odeljenje OŠ "Vuk Karadžić" u Tutinu, biće izgrađena na mestu stare škole koja je pre nekoliko  godina izgorela u požaru.

Kamen temeljac za novi objekat položio je predsednik opštine Tutin Kenan Hot sa svojim saradnicima. Projekat vredan 5 miliona dinara finansiraće bivši učenici ove škole uz pomoć lokalne samouprave.

Direktorica OŠ "Vuk Karadžić"u Tutinu Sadeta Nasufović naglasila je da će nova škola obezbediti deci bolje i savremenije uslove za učenje i boravak, obzirom da učenici sada nastavu pohađaju u privatnom objektu.

Video mozete pogledati na linku: http://sandzackatv.rs/2018/04/24/polozen-kamen-temeljac-za-izgradnju-nove-skole-u-selu-biohane/

23. april 2018.